Állásajánlat

Partnercégeinknek végzett bérszámfejtési és tb elszámolási szolgáltatásunkhoz keresünk munkatársakat

Bér- és TB ügyintéző

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel és Tb. ellátások elszámolásával kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Adatszolgáltatás és kapcsolattartás az illetékes hatóságok felé,
  • Egyedi kimutatások készítése a vezetés számára,
  • Dolgozókkal való kapcsolattartás,
  • BÉRLUX program kezelése,
  • Windows, Word, Excel, Email kezelése,

Elvárások:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 5 év gyakorlat 2014 utáni időszakban,
  • Szakirányú munka, adó és tb. jogszabályban való jártasság,
  • Önálló TB. kifizetőhelyi ismeretek,
  • Nagyfokú precizitás,  megbízható munkavégzés,
  • Időszakosan koncentrált terhelhetőség, hétvégi munkavégzés alkalmanként,

Egyéb információ:

  • Határozatlan idejű munkavégzés, próbaidővel
  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület
  • Munkavégzés helye: Gödöllő, (Céges busz megoldott)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát, elérhetőségét juttassa el a következő címre: proluxsoft@berlux.hu .